اگر می خواهید یک سیستم  کیفیت و تعالی استقرار دهید و یا به دنبال آسیب شناسی وضعیت منابع انسانی خود هستید  . کارکنان شما می توانند  از سامانه آنلاین رضایت سنجی ما  استفاده کنند . تا با سرعت بالایی به آنالیز وضعیت منابع انسانی خود دست پیدا کنید . فراموش نکنید که گام اول هر تغییری آسیب شناسی وضعیت موجود است .

شرکت ها با استفاده از سامانه آزمون شایستگی برای نخستین بار در ایران موفق به ارزیابی طیف وسعی از دانش ،مهارت ها و توانایی های کارجویان می شوند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید .

با توجه به گستردگی شایستگی های مورد سنجش سامانه آزمون شایستگی ، از این سامانه به عنوان راهکاری اقتصادی و به صرفه برای کانون ارزیابی مدیران و سیستم ارتقا و جانشین پروری استفاده میشود.

عمیقا بر این باوریم که با توجه به پیشرفت فزاینده علم و تکنولوژی و تغییر ماهیت کسب و کارهای امروزی و  مشاغل آن ،نظام طبقه بندی مشاغل موجود در قانون کار به هیچ وجه جواب گوی نیاز مشاغل و کسب و کارهای امروز نیست لذا ما با بهره گیری از مدل های کارآمد روز جهانی برای ارزیابی و ارزش گذاری مشاغل سازمان ها شما را برای استقرار نظام کارای جبران خدمات که پاسخگوی نیاز روز کسب و کار در عصر جدید است به  سرعت مسلح می سازیم .

ما آماده کمک به شما هستیم

همین امروز با ما تماس بگیرید و کسب‌وکار خود را بهبود دهید.

آسیب شناسی

با آسیب شناسی سریع و بدون فوت وقت ،آنالیزی از وضعیت موجود مدیریت منابع انسانی سازمان خود به دست بیاورید.

جبران خدمت

یکی از اصولی که همواره برای اثربخشی و موفقیت نیروی انسانی سازمان مورد نیاز است یک نظام پرداخت انگیزشی، عادلانه و مبتنی بر شایستگی است. میزان اثربخشی نظام پرداخت خود را به سرعت افزایش دهید تا با افزایش کارایی و اثربخشی نیروی کار روبرو شوید .

جذب شایسته

اگر خسارت های پیدا و پنهان همکاری با افرادی که شایستگی تصدی شغلی را نداشته اند اندازه بگیرید آن گاه  جذب شایسته ترین ها را پیش خواهید گرفت .